JAK ŚWIĘTOWAĆ W BOŻE CIAŁO? MAPA GALERIA KALENDARZ KONTAKT DAROWIZNY SKLEP

Sukces inicjatyw na Boże Ciało!
>>ZOBACZ PODSUMOWANIE<<

SUKCES INICJATYW NA BOŻE CIAŁO!

Kolejny rok staramy się uświetnić Uroczystości Bożego Ciała w całej Polsce. Zachęcamy do pełniejszego i aktywnego przeżywania tej uroczystości. Czas pandemii prowokuje do odnowienia swojego zaangażowania we wspólnocie. Opracowaliśmy różne propozycje świętowania, które można realizować w parafiach, a także w swoich domach z rodziną. Więcej na temat inicjatyw znaleźć można TUTAJ.

Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie i chęć działania zwłaszcza w tym okresie pandemii. Zgłoszenia do inicjatyw były liczone w tysiącach. Dodatkowo dzięki wsparciu mediów ogólnopolskich, a przede wszystkim lokalnych dotarliśmy do ponad 2 milionów osób z naszymi pomysłami na świętowanie Bożego Ciała.

Najbardziej cieszy nas ilość przygotowanych z okazji Bożego Ciała Dywanów Kwiatowych, która na mapie Polski lawinowo wzrasta (ponad dwa razy więcej niż w zeszłym roku). Kolejna inicjatywa obok Orszaku Trzech Króli wpisuje się na stałe w tradycje świętowania w naszych wspólnotach. Niech Boże Ciało 2021 będzie jeszcze piękniejsze! Galerię zdjęć Dywanów Kwiatowych znaleźć można TUTAJ.

PARTNERZY
 
FUNDACJA ORSZAK TRZECH KRÓLI
 
BYSŁAWSKA 84
04-993 WARSZAWA
 
kontakt@orszak.org
biuro@orszak.org